Будка для великого собаки


Створити комфортні умови для собак, що живуть на прибудинковій ділянці, дає змогу встановити будки. Вона захистить тварину від опадів, низьких і високих температур, вітру.
Ми виробляємо та продаємо найкращі будки для собак. У нас Ви знайдете гарні, сучасні, іноді незвичайні, але завжди найтепліші та комфортні собачі будки! Повірте, Ваш вихованець буде вдячний за такий подарунок.

Внутрішні розміри:
- Ширина: 75 см;
- Глибина: 100 см;
- Висота: 70 см.
Матеріали та конструкція:
- Використовуються пиломатеріали 1-го сорту;
- Стіни виготовлені з вагонки (імітація бруса або блок-хаус);
- Стать — дошка підлоги з поріжком;
- Дах — на вибір: гнучка черепиця, покрівельний метал або дерево;
- Конструкція встановлена на ніжках;
- Усі з'єднання виготовлені на саморізах;
- Виріб якісно оброблений захисним просоченням (прозорий або тонувальний) тривалої дії.
Якщо Ви хочете індивідуальний проєкт для свого собаки, то можете надіслати нам світлину/чертеж майбутньої будки й ми розробимо 3D-модель Вашого унікального будиночка та виготовимо точно як на картинці.
Для швидшого зворотного зв'язку з Вами, будь ласка, зробіть скриншот вподобаного виробу або відправте посилання. Напишіть нам повідомлення на Viber, Telegram або WhatsApp.
Ваш комфорт і безпека — наш пріоритет ❤️
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будка |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 850 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: від 8 700 ₴
